AL0307-1R0M
Extended
Manufacturer
LanTu Micro
MFR.Part #
AL0307-1R0M
JLCPCB Part #
C19704338
Package
Plugin,D3.2xL7.6mm
Description
150mΩ 1uH 40@25.2MHz 740mA Color Band Inductor ±20% Plugin,D3.2xL7.6mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS