AL0510-6R8M
MFR.Part #
AL0510-6R8M
JLCPCB Part #
C19704382
Description
15@7.96MHz 250mΩ 6.8uH 790mA Color Band Inductor ±20% Plugin,D5xL11mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS