SDRI125-4R7NT
Extended
Manufacturer
LanTu Micro
MFR.Part #
SDRI125-4R7NT
JLCPCB Part #
C7602848
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
20mΩ 4.7uH 5.6A 9.5A ±30% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS