SMS0530-220MT
MFR.Part #
SMS0530-220MT
JLCPCB Part #
C5127574
Package
SMD,5.5x5.2mm
Description
1.8A 22uH 2A 394mΩ Molded Inductor ±20% SMD,5.5x5.2mm Power Inductors ROHS