TYA30124R7M-10
MFR.Part #
TYA30124R7M-10
JLCPCB Part #
C2599276
Package
SMD,3x3mm
Description
1.15A 215mΩ 2A 4.7uH AEC-Q200 ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS