HZ0402D601R-10
Extended
Manufacturer
Laird
MFR.Part #
HZ0402D601R-10
JLCPCB Part #
C2442139
Package
0402
Description
1 340mΩ 600Ω@100MHz 0402 Ferrite Beads ROHS