MGV0605220M-10
MFR.Part #
MGV0605220M-10
JLCPCB Part #
C2638801
Package
SMD,7.2x6.7mm
Description
140mΩ 2.5A 22uH 5.5A ±20% SMD,7.2x6.7mm Power Inductors ROHS