MHE06031R8M-10
MFR.Part #
MHE06031R8M-10
JLCPCB Part #
C3223125
Package
SMD,7.2x6.5mm
Description
1.8uH 12.4A 16.4A 9.5mΩ ±20% SMD,7.2x6.5mm Power Inductors ROHS