MGV03024R7M-10
Extended
Manufacturer
Laird
MFR.Part #
MGV03024R7M-10
JLCPCB Part #
C2453426
Package
SMD,3.5x3.2mm
Description
172mΩ 2.6A 3A 4.7uH ±20% SMD,3.5x3.2mm Power Inductors ROHS