TYS6045100M-10
MFR.Part #
TYS6045100M-10
JLCPCB Part #
C2453956
Package
SMD,6x6mm
Description
10uH 2.45A 3.2A 448mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS