MGV04024R7M-10
MFR.Part #
MGV04024R7M-10
JLCPCB Part #
C2453348
Package
SMD,4.5x4.1mm
Description
2.6A 3.5A 4.7uH 95mΩ ±20% SMD,4.5x4.1mm Power Inductors ROHS