TLJR336M010R3500
MFR.Part #
TLJR336M010R3500
JLCPCB Part #
C7361597
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 10V 3.5Ω 33uF ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS