TLJP476M006R2500
MFR.Part #
TLJP476M006R2500
JLCPCB Part #
C1960670
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 2.5Ω 47uF 6.3V ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS