TPSC157K006T0100
MFR.Part #
TPSC157K006T0100
JLCPCB Part #
C5802766
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ@100kHz 150uF 6.3V ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS