TLJK336M010R1500
MFR.Part #
TLJK336M010R1500
JLCPCB Part #
C7069607
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 10V 33uF ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS