TLCR225M025RTA
MFR.Part #
TLCR225M025RTA
JLCPCB Part #
C1961204
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 25V 5Ω ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS