CKR04BX271KS
MFR.Part #
CKR04BX271KS
JLCPCB Part #
C1138481
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
200V 270pF 5.08mm ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded