TBJB106K016LBSZ0023
MFR.Part #
TBJB106K016LBSZ0023
JLCPCB Part #
C5980212
Description
-55℃~+125℃ 1.6uA 10uF 16V 500mΩ ±10% 1210 Tantalum Capacitors