TLCH225M020RTA
MFR.Part #
TLCH225M020RTA
JLCPCB Part #
C7069377
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 20V 5Ω ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS