TCJC686M006R0055E
MFR.Part #
TCJC686M006R0055E
JLCPCB Part #
C7067010
Description
-55℃~+125℃ 55mΩ@100kHz 6.3V 68uF ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS