TCJB686M006R0055
MFR.Part #
TCJB686M006R0055
JLCPCB Part #
C2158235
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 40.8uA 400mA@100kHz 55mΩ@100kHz 6.3V 68uF ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS