TAJC105K050HNJ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJC105K050HNJ
JLCPCB Part #
C6328948
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1uF 5.5Ω 50V ±10% 2312 Tantalum Capacitors