TCJC685M035R0200
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TCJC685M035R0200
JLCPCB Part #
C2158782
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 200mΩ@100kHz 23.8uA 35V 400mA@100kHz 6.8uF ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS