TCJC685M035R0200E
MFR.Part #
TCJC685M035R0200E
JLCPCB Part #
C2159007
Description
-55℃~+125℃ 200mΩ@100kHz 23.8uA 35V 400mA@100kHz 6.8uF ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS