CWR11FH476KBC
MFR.Part #
CWR11FH476KBC
JLCPCB Part #
C5978541
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10V 4.7uA 47uF 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors