TBJB335K035CBSB0000
MFR.Part #
TBJB335K035CBSB0000
JLCPCB Part #
C7062727
Description
-55℃~+125℃ 1.16uA 3.3uF 3.5Ω 35V ±10% 1210 Tantalum Capacitors