TCJA107M002R0200E
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TCJA107M002R0200E
JLCPCB Part #
C2160689
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 100uF 2.5V 200mΩ@100kHz 25uA 300mA@100kHz ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS