TCJA107M004R0200E
MFR.Part #
TCJA107M004R0200E
JLCPCB Part #
C2159044
Description
-55℃~+125℃ 100uF 200mΩ@100kHz 300mA@100kHz 40uA 4V ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS