T499A155K016ATE8K0
MFR.Part #
T499A155K016ATE8K0
JLCPCB Part #
C1956663
Package
1206
Description
-55℃~+175℃ 1.5uF 16V 8Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS