TCJT107M006R0200E
MFR.Part #
TCJT107M006R0200E
JLCPCB Part #
C2158857
Description
-55℃~+125℃ 100uF 200mΩ@100kHz 300mA@100kHz 6.3V 60uA ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS