TBJD336M010CRSZ0024
MFR.Part #
TBJD336M010CRSZ0024
JLCPCB Part #
C5980729
Description
-55℃~+125℃ 1.1Ω 10V 3.3uA 33uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors