TBJE477M010LBSC0023
MFR.Part #
TBJE477M010LBSC0023
JLCPCB Part #
C7067597
Description
-55℃~+125℃ 10V 470uF 47uA 50mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors