TBJD336K010CRSB0024
MFR.Part #
TBJD336K010CRSB0024
JLCPCB Part #
C6279289
Description
-55℃~+125℃ 1.1Ω 10V 3.3uA 33uF ±10% 2917 Tantalum Capacitors