TPCL106K006R4000
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TPCL106K006R4000
JLCPCB Part #
C1953475
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 10uF 4Ω@100kHz 6.3V ±10% 0603 Tantalum Capacitors ROHS