TBJD337M010CRSB0024
MFR.Part #
TBJD337M010CRSB0024
JLCPCB Part #
C5955940
Description
-55℃~+125℃ 10V 330uF 33uA 900mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors