TBJD227K006CWSB0823
MFR.Part #
TBJD227K006CWSB0823
JLCPCB Part #
C6552214
Description
-55℃~+125℃ 13.2uA 220uF 6V 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors