CWR11DK476KCC
MFR.Part #
CWR11DK476KCC
JLCPCB Part #
C6494964
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.1Ω 2.8uA 47uF 6V ±10% 2917 Tantalum Capacitors