TAJT225K016RNJ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJT225K016RNJ
JLCPCB Part #
C1956605
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 16V 2.2uF 6.5Ω ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS