TBJD226K035LRSB0823
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TBJD226K035LRSB0823
JLCPCB Part #
C6279264
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 22uF 35V 400mΩ 7.7uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors