TBJD157K006CWSB0823
MFR.Part #
TBJD157K006CWSB0823
JLCPCB Part #
C6552154
Description
-55℃~+125℃ 150uF 6V 900mΩ 9uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors