TBJC105K050LBSB0024
MFR.Part #
TBJC105K050LBSB0024
JLCPCB Part #
C7062822
Description
-55℃~+125℃ 1uF 2.5Ω 500nA 50V ±10% 2312 Tantalum Capacitors