TRJC106K020R0500
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TRJC106K020R0500
JLCPCB Part #
C7125163
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.5uA 10uF 20V 500mΩ ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS