F980J106MMA
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F980J106MMA
JLCPCB Part #
C4153836
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 10uF 6.3V 6Ω ±20% 0603 Tantalum Capacitors ROHS