TBJC105K050CBSB0024
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TBJC105K050CBSB0024
JLCPCB Part #
C6331496
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1uF 50V 6Ω ±10% 2312 Tantalum Capacitors