TAJC686K010TNJ
MFR.Part #
TAJC686K010TNJ
JLCPCB Part #
C5793728
Description
-55℃~+125℃ 1.3Ω@100kHz 10V 68uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS