TAZA105J015CBSZ0000
MFR.Part #
TAZA105J015CBSZ0000
JLCPCB Part #
C7119192
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 15V 15Ω 1uA 1uF ±5% Case-E-5125 Tantalum Capacitors