CWR09HK475MC
MFR.Part #
CWR09HK475MC
JLCPCB Part #
C5610132
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 15V 1uA 4.7uF 4Ω ±20% Case-E-5125 Tantalum Capacitors