CWR09HK475MB
MFR.Part #
CWR09HK475MB
JLCPCB Part #
C5635900
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 15V 1uA 4.7uF 4Ω ±20% Case-E-5125 Tantalum Capacitors