CWR29FH226KBEB\TR
MFR.Part #
CWR29FH226KBEB\TR
JLCPCB Part #
C5585963
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 10V 22uF 3uA 600mΩ ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors