TAZA105J015LBSZ0000
MFR.Part #
TAZA105J015LBSZ0000
JLCPCB Part #
C7119195
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 15V 1uA 1uF 7.5Ω ±5% Case-E-5125 Tantalum Capacitors